Reflektor Grony czarny, złoty i odcienie złota GU10 17998/15/30 - Lucide
Opis
Reflektor Grony czarny, złoty i odcienie złota GU10 17998/15/30 - Lucide
Reflektor Grony Lucide w wykończeniu czarny, złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (3 pkt., 5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 150 mm, szer. 230 mm, gł. 230 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Reflektor |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Grony |
| Kolor | czarny, złoty i odcienie złota |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Typ trzonka | GU10 |
| Maksymalna moc | 5 W |
| Źródło w komplecie | LED 5 W, 320 lm, 2200 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 150 mm, szer. 230 mm, gł. 230 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
