Reflektor Nina złoty i odcienie złota, czarny E14 R80164002 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektor Nina złoty i odcienie złota, czarny E14 R80164002 - RL
Reflektor Nina RL w wykończeniu złoty i odcienie złota, czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: wymienne źródło E14, brak w komplecie (4 pkt., 40 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 210 mm, szer. 845 mm, gł. 110 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Reflektor |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Nina |
| Kolor | złoty i odcienie złota, czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Typ trzonka | E14 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Źródło w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 210 mm, szer. 845 mm, gł. 110 mm |
| Ściemnianie | Tak, z zastosowaniem ściemnialnej żarówki. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
