Reflektor Taurus czarny LED zintegrowany 652910232 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektor Taurus czarny LED zintegrowany 652910232 - Trio
Reflektor Taurus Trio w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (4 pkt.). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 106 mm, szer. 180 mm, gł. 87 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Reflektor |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Taurus |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Źródło w komplecie | 2 x LED 3,5 W, 340 lm + 2 x LED 1,5 W, 110 lm, 30 |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 106 mm, szer. 180 mm, gł. 87 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
