Reflektor szynowy czarny 3-fazowy Abigali Posh Cree COB 12W 3000K CRI90+ 36°
Opis
Reflektor szynowy czarny 3-fazowy Abigali Posh to nowoczesne oświetlenie LED gwarantujące niski pobór energii i doskonałą jakość światła. Jasność strumienia świetlnego to 1080 lumenów. Biała naturalna barwa światła (4000K) będzie odpowiednia do wielu zastosowań. Reflektor wykorzystuje wysokowydajne diody LED renomowanej marki CREE. Jego uniwersalny kolor pozwoli łatwo dopasować go do wnętrza.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość punktów świetlenych | 1 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Materiał | metal |
| Strumień światła | 12 W |
| Kolor | czarny |
| Wymiary | Wysokość: 24 cm I Szerokość: 9 cm I Długość: 6 cm |
| CRI | 80 |
| Kąt świecenia | 36 ° |
| Klasa energetyczna | F |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

