Źródło światła Bulb złoty i odcienie złota E14 990-4790 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Źródło światła Bulb złoty i odcienie złota E14 990-4790 - Trio
Źródło światła Bulb Trio w wykończeniu złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 4 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 120 mm, śr. 37 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Bulb |
| Kolor | złoty i odcienie złota |
| Materiał | szkło |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E14 |
| Maksymalna moc | 4 W |
| Źródło w komplecie | LED 4 W, 400 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 120 mm, śr. 37 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

