Taśma LED 1m Z Sensorem 4xaaa 4000k – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma LED 1m Z Sensorem 4xaaa 4000k – Eko-Light
Taśma LED 1m Z Sensorem 4xaaa 4000k – Eko-Light to taśma LED marki Eko-Light do wykonania liniowego oświetlenia technicznego lub dekoracyjnego w odpowiednio dobranej instalacji.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Taśma LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 2.4W |
| Napięcie | 6V DC |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Kolor | BIAŁY |
| Materiał | PCB |
| Długość / wymiar | 1M |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
