Łącznik Metalowy Do Szyn 10mm – Milagro
Opis
Łącznik Metalowy Do Szyn 10mm – Milagro
Łącznik Metalowy Do Szyn 10mm – Milagro to element połączeniowy do kompatybilnych taśm, profili lub systemów LED.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Łącznik / złączka LED |
|---|---|
| Marka | Milagro |
| Moc | 60W / 12V / 5A |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Barwa światła | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | CZARNY |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
