Lampa stołowa Tycho złoty i odcienie złota G9 45574/02/02 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Tycho złoty i odcienie złota G9 45574/02/02 - Lucide
Lampa stołowa Tycho Lucide w wykończeniu złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: wymienne źródło G9, brak w komplecie (2 pkt., 28 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 430 mm, szer. 150 mm, gł. 220 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Tycho |
| Kolor | złoty i odcienie złota |
| Materiał | stal/szkło |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Typ trzonka | G9 |
| Maksymalna moc | 28 W |
| Źródło w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 430 mm, szer. 150 mm, gł. 220 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
