Lampa stojąca zewnętrzna CITY 11836 R BL Su-Ma
Opis
IP: 54
Wysokość: 99 cm
Szerokość: 12,4 cm
Głęgokość: 16 cm
Żarówki: E27, 1 x 60 W, 230V
Kolor: czarny
Materiał: korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan
Klosz: biały
Dane techniczne
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Szerokość | 12,4 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Długość | 99 cm |
| Strumień światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość punktów świetlenych | 1 |
| Klasa szczelności | 54 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwint | E27 |
| Kolor | czarny |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

