Kinkiet Zewnętrzny Slim M1016 Bl Su-Ma
Opis
IP: 54
Wysokość: 9 cm
Szerokość: 17,5 cm
Głęgokość: 2,9 cm
Żarówki: 2 x 30 SMD LED, 11 W, 230 V
Kolor: czarny
Materiał: korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste
Barwa światła: 3000 K
Strumień świetlny: 1250 lm
Dane techniczne
| Temperatura barwową | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło przeźroczyste |
| Szerokość | 17,5 cm |
| Głębokość | 2,9 cm |
| Długość | 9 cm |
| Strumień światła | 2 x 30 SMD LED, 11 W, 230 V 1250 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | 54 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

