Lampa wisząca Vertic LED czarny 1 pkt LED zintegrowany - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Vertic LED czarny 1 pkt LED zintegrowany - Nowodvorski
Model Vertic LED marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
W przestrzeniach takich jak korytarz liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Vertic LED |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 17W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 140 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 1.3 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
