Lampa wisząca EDEN złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca EDEN złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca EDEN złota. Połączenie stylowego, szklanego klosza i elementów montażowych w kolorze złotym sprawia, że oprawa świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, lecz również może zostać ciekawym przełamaniem nieco bardziej surowych aranżacji. Wbudowane źródło światła skierowane jest w wewnętrzną stronę, dzięki czemu strumień świetlny odbija się od mocowania, tworząc wyjątkowy efekt.
Parametry techniczne
| Światło | moduł LED SMD 6,5 W (wbudowany) / 520 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 227,5 cm / szer. 23 cm / gł. 23 cm |
| Klosz | wys. 15 cm / śr. 23 cm |
| Klosz szkło | wys. 6,5 cm |
| Moduł LED | śr. 7 cm / wys. 2,5 cm |
| Mocowanie | śr. 10 cm / wys. 2,5 cm |
| Przewód | 210 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca EDEN złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, szkło. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
