Lampa wisząca RAGE czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca RAGE czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca RAGE czarna. Nowoczesna lampa została wykonana z metalu i aluminium w kolorze czarnym. Lekka podłużna konstrukcja z dekoracyjnymi okręgami będącymi częścią oświetlenia. Dzięki zastosowaniu modułu ledowego w każdym elemencie lampy, światło jest odpowiednio rozproszone. Rage doskonale sprawdzi się w domu oraz omieszczeniach biurowych.
Parametry techniczne
| Światło | LED 28 W / 2240 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 230 cm / szer. 120 cm / gł. 6 cm |
| Klosz | wys. 50,5 cm / szer. 120 cm / gł. 2 cm |
| Okręgi | śr. 50,5 cm / śr. 29 cm |
| Mocowanie | szer. 33 cm / wys. 6 cm / gł. 6 cm |
| Przewód | 260 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca RAGE czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak biuro. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
