Lampa wisząca BIRD DISC złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca BIRD DISC złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca BIRD DISC złota. Designerski motyw lampy wykonany z połączenia akrylu i metalu w nowoczesnej kolorystyce. Kombinacja trzech biało-złotych ptaszków zawieszonych na złotym okręgu została zamocowana czarnym przewodem do okrągłej, metalowej podsufitki w kolorze czarnym. Kolekcja Bird pozwala na stworzenie spójnych aranżacji, które pięknym akcentem udekorują każdą przestrzeń.
Parametry techniczne
| Światło | LED 24 W / 1920 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 230 cm / szer. 40 cm / gł. 40 cm |
| Mocowanie | wys. 4,5 cm / śr. 40 cm |
| Klosz razem z ptakiem | wys. 45 cm / szer. 45 cm / gł. 25 |
| Ptak | wys. 20 cm / szer. 10 / gł. 25 cm |
| Śr. okręgu | 35 cm |
| Kabel | 200 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca BIRD DISC złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu designerskim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
