Lampa wisząca LIFT złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca LIFT złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca LIFT złota. Propozycja elegancka i klasyczna, a zarazem nieco ekstrawagancka, dzięki dekoracyjnym elementom przypominającym obciążniki. Została wykonana z metalu w złotym kolorze oraz mlecznego szkła, tak by zapewnić wysoką trwałość i ekskluzywny wygląd. Lampa Lift doskonale odnajdzie się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.
Parametry techniczne
| Światło | 1 x E27 max. 40 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Wymiary | wys. 170 cm / szer. 35 cm / gł. 20 cm |
| Oprawa | wys. 30 cm / szer. 20 cm / gł. 20 cm |
| Klosz | śr. 14 cm |
| Mocowanie | wys. 3 cm / śr. 10 cm |
| Przewód | 150 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 2 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca LIFT złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
