Lampa wisząca NERI złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca NERI złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca NERI złota. Propozycja dla osób, które lubią nowoczesne i oryginalne rozwiązania. Oprawa kształtem przypomina fontannę dekoracyjną, a odpowiednio rozmieszczone klosze doskonale rozpraszają światło i oświetlają pomieszczenie. Konstrukcja została wykonana z metalu w kolorze złotym, a okrągłe, mleczne klosze ze szkła. Neri świetnie sprawdzi się we wnętrzach użytku publicznego, takich jak hotele czy restauracje. Wyjątkowo prezentować się będzie również w domowym zaciszu, nadając wyjątkowego klimatu.
Parametry techniczne
| Światło | 6 x G9 max. 5 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Wymiary | wys. 220 cm / szer. 62 cm / gł. 62 cm |
| Oprawa | wys. 50 cm / szer. 62 cm / gł. 62 cm |
| Klosz | 1 x śr. 11 cm, 3 x 9,5 cm |
| Mocowanie | wys. 3,5 cm / śr. 12 cm |
| Regulacja wysokości | 1 x 20 cm, 3 x 50 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 3,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca NERI złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak hotel. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
