Lampa wisząca FLORENS 80 złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca FLORENS 80 złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca FLORENS 80 złota. Ekskluzywna i elegancka oprawa, która z powodzeniem ozdobi wnętrza klasyczne i nowoczesne. Szklane, transparentne klosze zamontowano w dwurzędzie na metalowej obręczy, co wyraźnie oddaje efekt kryształu. Światło skierowane w górę i w dół zapewnia optymalne oświetlenie i niesamowity efekt wizualny. W kloszu mogą pojawić się pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem powstałym podczas ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | LED 46 W / 3680 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 150 cm / szer. 80 cm / gł. 80 cm |
| Klosz | wys. 26 cm / szer. 80 cm / gł. 80 cm |
| Złoty element | wys. 4 cm |
| Przewód | 130 cm |
| Mocowanie | wys. 5 cm / śr. 12 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 11 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca FLORENS 80 złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
