Lampa wisząca PLANT LINE czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca PLANT LINE czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca PLANT LINE czarna. Połączenie kwietnika z oświetleniem to wspaniały pomysł dla miłośników natury oraz w celu ożywienia swojego wnętrza. Konstrukcję wykonano ze stali w klasycznym czarnym kolorze. Dzięki wbudowanemu zasilaczu ściemnialnemu, będzie nie tylko ozdobą, ale także praktycznym oświetleniem. Na stelażu znajdują się trzy donice na rośliny, dzięki którym lampa posłuży również jako kwietnik. Sztuczne rośliny znajdują się w zestawie.
Nad środkową doniczką umiejscowiono lampkę z możliwością regulacji obrotu. Dodatkowo lampa Plant Line oferuje możliwość zmiany barwy światła z neutralnej na zimną i ciepłą.
Parametry techniczne
| Światło | LED 17 W |
|---|---|
| Oprawa | 205,5 cm / szer. 120 cm / gł. 47 cm |
| Klosz poziomy LED | wys. 3,5 cm / szer. 120 cm / gł. 2 cm |
| Klosz pionowy LED | wys. 41 cm / szer. 17 cm / gł. 6 cm |
| Donica | wys. 10 cm / śr. 22 cm |
| Mocowanie | wys. 6 cm / śr. 15 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 3,75 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca PLANT LINE czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu klasycznym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja, LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
