Lampa wisząca CONTEO biała – Moosee
Opis
Lampa wisząca CONTEO biała – Moosee
MOOSEE lampa wisząca CONTEO biała. Wykonana z formowanego aluminium lakierowanego na kolor biały. Wewnętrzna strona klosza w złotym kolorze doskonale rozprasza i „ogrzewa” światło. Całość jest zawieszona w charakterystyczny sposób na białej podsufitce, przewodzie w oplocie i stalowej lince. Conteo z powodzeniem może zawisnąć nad stołem w jadalni, barem lub recepcją w hotelu.
Parametry techniczne
| Światło | 2 x E27 max. 40 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 231 cm / szer. 100 cm / gł. 10 cm |
| Klosz | dł. 100 cm / śr. 8 cm |
| Mocowanie | śr. 10 cm / wys. 11 cm |
| Element mocowania linek do sufitu | wys. 3,5 cm / śr. 1,5 cm |
| Przewód | 170 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga | 1,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca CONTEO biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak hotel. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
