Lampa wisząca ROTA 360 srebrny chrom – Moosee
Opis
Lampa wisząca ROTA 360 srebrny chrom – Moosee
MOOSEE lampa wisząca ROTA 360 srebrny chrom. Rota została wykonana w całości z chromowanego metalu. Łączy w sobie półokrągły klosz skrywający źródło światła oraz zmodyfikowany stelaż z możliwością wykonania pełnego obrotu. Regulowana konstrukcja sprawia, że lampa jest niezwykle efektowną i praktyczną oprawą.
Parametry techniczne
| Światło | E27 max. 40 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 176,5 cm / szer. 125 cm / gł. 40 cm |
| Klosz | śr. 40 cm / wys. 20 cm |
| Mocowanie | śr. 12 cm / wys. 9 cm |
| Ramiona | dł. 50 cm / wys. 2 cm / szer. 1,5 cm |
| Przewód | 130 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 4 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca ROTA 360 srebrny chrom wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
