Lampa sufitowa Emibig Space 6 czarna z transparentno-czarnym kloszem 6×E14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Emibig Space 6 – sześć kloszy, jeden efekt
Space 6 to lampa sufitowa marki Emibig z sześcioma szklanymi kloszami w wersji stripe – transparentne szkło z charakterystycznym czarnym pasem tworzy wyrazisty, graficzny akcent na suficie. Czarna, lakierowana stalowa konstrukcja o szerokości 108 cm sprawia, że lampa staje się centralnym punktem większych wnętrz: przestronnych salonów, jadalni czy otwartych kuchni z wyspą. Transparentne szkło przepuszcza światło swobodnie, a czarny pas dodaje kompozycji wyrazistości i nowoczesnego charakteru.
Najważniejsze cechy
- Sześć oprawek E14 – maksymalna moc 10 W (LED) każda
- Klosze ze szkła transparentnego z czarnym pasem (stripe)
- Korpus z lakierowanej stali w kolorze czarnym
- Szerokość 108 cm – idealna do dużych przestrzeni
- Wysokość zawieszenia 57 cm, średnica klosza 14 cm
- Waga 5,8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana, szkło |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Kolor klosza | Transparentny z czarnym pasem (stripe) |
| Liczba źródeł | 6 |
| Oprawka | E14 |
| Moc maksymalna | 10 W (LED) na źródło |
| Szerokość | 108 cm |
| Wysokość zawieszenia | 57 cm |
| Średnica klosza | 14 cm |
| Waga | 5,8 kg |
| Regulowana wysokość | Nie |
Źródło światła
Lampa wyposażona jest w sześć oprawek E14 z maksymalną mocą 10 W każda – zalecane są żarówki LED. Żarówki nie są dołączone do zestawu.
Zastosowanie
Dzięki szerokości 108 cm i sześciu punktom świetlnym Space 6 najlepiej sprawdzi się nad dużym stołem jadalnym, w przestronnym salonie lub otwartej strefie dziennej. Czarny pas na transparentnym kloszu nadaje lampie wyrazisty charakter, który dobrze komponuje się z wnętrzami w stylu industrialnym, loftowym lub nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
