Lampa wisząca SERPIENTE 60 czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca SERPIENTE 60 czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca SERPIENTE 60 czarna. Okrągły, metalowy stelaż w kolorze czarnym przepleciony elastycznym wężem w oplocie z tkaniny, który skrywa ledowe źródło światła. Kontrastowe połączenie czerni z bielą świetnie odnajdzie się w subtelnych, eleganckich oraz nowoczesnych wnętrzach.
Parametry techniczne
| Światło | LED 35 W / 2800 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 265 cm / szer. 65 cm / gł. 65 cm |
| Obręcz | śr. 60 cm / gr. 3,5 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 6 cm |
| Przewód LED | gr. 2,5 cm / dł. 200 cm |
| Przewód | 200 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 3,92 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca SERPIENTE 60 czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, eleganckim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
