Lampa wisząca Krabi naturalne drewno 1 pkt E27 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Krabi naturalne drewno 1 pkt E27 - Nowodvorski
Lampa wisząca Krabi naturalne drewno 1 pkt E27 - Nowodvorski ma czytelną formę i wykończenie, które łatwo zestawić z nowoczesnymi materiałami we wnętrzu.
Forma produktu pasuje do aranżacji w stylu japandi, szczególnie tam, gdzie ważne są proste linie i funkcjonalne światło.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Krabi |
| Kolor | Naturalne drewno |
| Materiał wiodący | Bambus |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne E27 |
| Typ źródła światła / trzonek | E27 |
| Maksymalna moc | 25W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Styl | Japandi |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 25 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 40 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
