Ledomat.pl

Aby dodawać produkty do przechowalni musisz być zalogowany

Lampa wisząca Emibig Nando 6 czarna z czarnym kloszem 6×E27

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 564,00 zł 705,00 zł 564.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 705,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Emibig
Kod produktu: EM-1369/6

Opis

Lampa wisząca Emibig Nando 6 – industrialny sześciopunkt w czerni

Emibig Nando 6 to efektowna lampa wisząca w loftowym charakterze, wykonana ze stali lakierowanej proszkowo w głębokiej czerni. Sześć oprawek rozmieszczonych na rozbudowanej konstrukcji tworzy wyrazistą, przestrzenną bryłę, która przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu surowy, industrialny klimat. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na mocnym akcencie dekoracyjnym połączonym z wydajnym oświetleniem wielopunktowym.

Najważniejsze cechy

  • Materiał: stal lakierowana proszkowo – trwała i odporna na zarysowania.
  • Sześć oprawek E27 – możliwość doboru żarówek do własnych potrzeb (maks. 15 W LED każda).
  • Regulowana wysokość zawieszenia – lampa dopasowuje się do wysokości pomieszczenia.
  • Szerokość 125 cm i średnica klosza 24 cm – imponująca skala, idealna nad dużym stołem lub w otwartej przestrzeni.
  • Jednolita czarna kolorystyka korpusu i kloszy – spójna, bezkompromisowa estetyka loft.
  • Waga 4,49 kg – przed montażem upewnij się, że punkt mocowania w suficie jest odpowiednio wytrzymały.

Dane techniczne

MateriałStal lakierowana proszkowo
Kolor korpusuCzarny
Kolor kloszaCzarny
Liczba źródeł6
OprawkaE27
Moc maksymalna15 W (LED) na źródło
Szerokość125 cm
Średnica klosza24 cm
Wysokość zawieszenia140 cm
Waga4,49 kg
Regulowana wysokośćTak

Źródło światła

Lampa wyposażona jest w sześć oprawek E27 o maksymalnej mocy 15 W LED każda. Żarówki nie są dołączone do zestawu – możesz wybrać źródła światła odpowiednie do charakteru wnętrza. Oprawka E27 to standard dostępny w każdym sklepie oświetleniowym.

Zastosowanie

Nando 6 doskonale sprawdzi się nad dużym stołem jadalnym, w przestronnym salonie lub otwartej strefie dziennej w stylu loft, industrial czy raw. Szeroka rozpiętość 125 cm zapewnia równomierne oświetlenie dużych powierzchni, a czarna kolorystyka kloszy skupia uwagę na samej formie lampy, tworząc nastrojowy, kameralny klimat.

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl