Lampa wisząca Hemisphere Hit czarny 1 pkt E27 10703 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Hemisphere Hit czarny 1 pkt E27 10703 - Nowodvorski
Lampa wisząca Hemisphere Hit czarny 1 pkt E27 - Nowodvorski łączy technicznie uporządkowaną formę z wykończeniem dopasowanym do współczesnych aranżacji.
Stonowana konstrukcja pozwala zestawić produkt z różnymi materiałami wykończeniowymi we wnętrzu.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Hemisphere Hit |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne E27 |
| Typ źródła światła / trzonek | E27 |
| Maksymalna moc | 25W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 24.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 50 cm |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
