Lampa wisząca Hemisphere Super biały 1 pkt GX53 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Hemisphere Super biały 1 pkt GX53 - Nowodvorski
Lampa wisząca Nowodvorski Hemisphere Super w kolorze biały podkreśla charakter wnętrza prostą, czytelną linią i funkcjonalnym układem światła.
Najlepiej pasuje do przestrzeni takich jak salon, gdzie liczy się zarówno estetyka oprawy, jak i kontrola nad kierunkiem lub zakresem światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Hemisphere Super |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Przewód w oplocie |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne GX53 |
| Typ źródła światła / trzonek | GX53 |
| Maksymalna moc | 12W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 33 cm |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
