Lampa stołowa Hotel Mood szary 1 pkt E27 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa Hotel Mood szary 1 pkt E27 - Nowodvorski
Lampa stołowa Nowodvorski Hotel Mood w kolorze szary podkreśla charakter wnętrza prostą, czytelną linią i funkcjonalnym układem światła.
Najlepiej pasuje do przestrzeni takich jak salon, gdzie liczy się zarówno estetyka oprawy, jak i kontrola nad kierunkiem lub zakresem światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Seria / model | Hotel Mood |
| Kolor | Szary |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal chromowana |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne E27 |
| Typ źródła światła / trzonek | E27 |
| Maksymalna moc | 10W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Modern classic |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 23 cm |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
