Lampa wisząca Emibig Gentor 4 czarna 4×E27
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Emibig Gentor 4 – czarna, cztery punkty światła
Gentor 4 to wisząca lampa Emibig o wyraźnej, geometrycznej sylwetce wykonanej z lakierowanej stali w głębokiej czerni. Prosta, pozbawiona zbędnych ozdób forma sprawia, że lampa staje się wyrazistym elementem aranżacji – szczególnie we wnętrzach w stylu loftowym, industrialnym lub minimalistycznym. Cztery ramiona rozłożone na szerokości 96 cm zapewniają szerokie, równomierne doświetlenie przestrzeni.
Najważniejsze cechy
- Korpus z lakierowanej stali w kolorze czarnym
- Cztery oprawki E27 – moc do 15 W (LED) każda
- Szerokość 96 cm – skutecznie oświetla duże powierzchnie
- Regulowana wysokość zawieszenia (maksymalnie 100 cm)
- Waga 4,6 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Oprawka | E27 |
| Moc maksymalna | 4×15 W (LED) |
| Szerokość | 96 cm |
| Wysokość zawieszenia | 100 cm |
| Waga | 4,6 kg |
Źródło światła
Lampa wyposażona jest w cztery oprawki E27. Producent dopuszcza żarówki LED o mocy do 15 W. Żarówki nie są dołączone do zestawu.
Zastosowanie
Gentor 4 sprawdzi się nad stołem jadalnym, w przestronnym salonie lub otwartej przestrzeni biurowej, gdzie liczy się zarówno wydajne oświetlenie, jak i wyrazisty akcent dekoracyjny. Czarny kolor korpusu doskonale komponuje się z betonem, surową cegłą i ciemnymi meblami charakterystycznymi dla stylu loft i industrial.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
