Lampa stołowa Glitzer niebieski G9 10527/01/35 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Glitzer niebieski G9 10527/01/35 - Lucide
Lampa stołowa Glitzer Lucide w wykończeniu niebieski został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: wymienne źródło G9, brak w komplecie (1 pkt., 5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 184 mm, śr. 140 mm, szer. 140 mm, gł. 140 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Glitzer |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło/metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | G9 |
| Maksymalna moc | 5 W |
| Źródło w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 184 mm, śr. 140 mm, szer. 140 mm, gł. 140 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
