Lampa zewnętrzna stojąca Estal brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany 33803/08/97 - Lucide
Opis
Lampa zewnętrzna stojąca Estal brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany 33803/08/97 - Lucide
Lampa zewnętrzna stojąca Estal Lucide w wykończeniu brązowy i odcienie brązu został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 9 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 500 mm, szer. 120 mm, gł. 116 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna stojąca |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Estal |
| Kolor | brązowy i odcienie brązu |
| Materiał | aluminium |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 9 W |
| Źródło w komplecie | LED 9 W, 540 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 54 |
| Wymiary | wys. 500 mm, szer. 120 mm, gł. 116 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
