Lampa stołowa Snake Ii srebrny i odcienie srebra LED zintegrowany R52961107 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa Snake Ii srebrny i odcienie srebra LED zintegrowany R52961107 - RL
Lampa stołowa Snake Ii RL w wykończeniu srebrny i odcienie srebra został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 3,5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 312 mm, śr. 120 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Snake Ii |
| Kolor | srebrny i odcienie srebra |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 3,5 W |
| Źródło w komplecie | LED 3,5 W |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 312 mm, śr. 120 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

