Fotel GABBIA STAND z podnóżkiem złoty welur, stal – King Home
Opis
Fotel GABBIA STAND z podnóżkiem złoty welur, stal – King Home
Fotel GABBIA STAND z podnóżkiem złoty - welur, stal. Elegancja połączona z nowoczesnym designem. Stelaż został wykonany z metalu lakierowanego na złoty odcień. Miękka poduszka tapicerowana welurową tkaniną w eleganckim kolorze czarnym zapewnia komfort siedzenia. Do zestawu dołączony jest podnóżek, który dodatkowo zwiększa komfort i pozwala w pełni zrelaksować się podczas użytkowania. Korpus swoim kształtem przywodzi na myśl rozpromienione słońce, zachwycając oryginalnym i dekoracyjnym motywem.
Doskonale komponuje się z aranżacjami w stylu glamour, art déco, nowoczesnym oraz eklektycznym.
Parametry techniczne
| Wymiary | wys. 151 cm / szer. 118 cm / gł. 91 cm |
|---|---|
| Wysokość do krawędzi siedziska | 43 cm |
| Siedzisko | szer. 105 cm / gł. 55 cm / wys. 8,5 cm |
| Oparcie | wys. 60 cm |
| Fotel - podstawa | śr. 82 cm / tył wys. 61 cm / przód wys. 40 cm |
| Podnóżek | wys. 44 cm / śr. 77 cm |
| Podnóżek - podstawa | śr. 58 cm / wys. 61 cm |
| Poducha | wys. 8,5 cm |
Zastosowanie i aranżacja
Fotel GABBIA STAND z podnóżkiem złoty welur, stal wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, glamour, eleganckim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal, welur.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
