Kinkiet Bergen złoty 2 pkt GU10 R50 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Bergen złoty 2 pkt GU10 R50 - Nowodvorski
Model Bergen marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
W przestrzeniach takich jak korytarz liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Kinkiet |
|---|---|
| Seria / model | Bergen |
| Kolor | Złoty |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Liczba punktów świetlnych | 2 |
| Źródło światła | wymienne GU10 R50 |
| Typ źródła światła / trzonek | GU10 R50 |
| Maksymalna moc | 10W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Glamour |
| Odstawalność od ściany | 7 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
