Kinkiet Emibig Minerva K1 czarny z białym kloszem 1×E14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Emibig Minerva K1 – czarny z białym kloszem
Minerva K1 to kinkiet marki Emibig wykonany ze stali lakierowanej i szkła. Czarny korpus zestawiony z białym kloszem tworzy klasyczne, czytelne połączenie, które pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, jak i do bardziej tradycyjnych aranżacji. Biały klosz o średnicy 15 cm rozprasza światło miękko i równomiernie, nadając pomieszczeniu spokojny, przytulny charakter.
Najważniejsze cechy
- Korpus ze stali lakierowanej w kolorze czarnym
- Szklany biały klosz – miękkie, równomiernie rozproszone światło
- Średnica klosza: 15 cm
- Jedno źródło światła na oprawce E14, moc do 10 W (LED)
- Waga: 3,5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana, szkło |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Kolor klosza | Biały |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Liczba źródeł | 1 |
| Oprawka | E14 |
| Moc maksymalna | 10 W (LED) |
| Waga | 3,5 kg |
Źródło światła
Kinkiet wyposażony jest w oprawkę E14 i przyjmuje żarówki o mocy do 10 W w technologii LED. Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Zastosowanie
Minerva K1 sprawdzi się jako oświetlenie uzupełniające w salonie, sypialni lub na korytarzu. Biały klosz zapewnia miękkie, rozproszone światło, które dobrze komponuje się z jasnymi ścianami i stonowanymi dekoracjami.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
