Kinkiet Zewnętrzny Joy 91063L Su-Ma
Opis
IP: 44
Wysokość: 26,5 cm
Głęgokość: 16 cm
Średnica: 11,4 cm
Żarówki: E27, 1 x 60 W, 230 V
Materiał: korpus - stal nierdzewna AISI 304 klosz - poliwęglan
Klosz: przeźroczysty
Dane techniczne
| Średnica | 11,4 cm |
| Materiał | korpus - stal nierdzewna AISI 304 klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 16 cm |
| Długość | 26,5 cm |
| Strumień światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa szczelności | 44 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gwint | E27 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

