Kinkiet Zewnętrzny Nelly 91012C Al Su-Ma
Opis
IP: 54
Wysokość: 12,4 cm
Szerokość: 42 cm
Głęgokość: 11,5 cm
Żarówki: E27, 2 x max. 60 W, 230 V
Kolor: srebrny
Materiał: korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan
Klosz: biały
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Szerokość | 42 cm |
| Głębokość | 11,5 cm |
| Długość | 12,4 cm |
| Strumień światła | E27, 2 x max. 60 W, 230 V |
| Gwint | E27 |
| Kolor | srebrny |
| Klasa szczelności | 54 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

