Kinkiet Zewnętrzny Oli M1503 Su-Ma
Opis
IP: 54
Wysokość: 18 cm
Szerokość: 10,2 cm
Głęgokość: 9,2 cm
Żarówki: GU10 1 x max 35 W, 230 V
Kolor: ciemny popiel
Materiał: korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan
Dane techniczne
| Głębokość | 9,2 cm |
| Długość | 18 cm |
| Strumień światła | GU10 1 x max 35 W, 230 V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Szerokość | 10,2 cm |
| Gwint | GU10 |
| Kolor | ciemny popiel |
| Klasa szczelności | 54 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

