Kinkiet Zewnętrzny Porto M1976 Su-Ma
Opis
IP: 65
Wysokość: 26,5 cm
Szerokość: 9,5 cm
Głęgokość: 9 cm
Żarówki: E27, 1 x 60 W, 230 V
Kolor: czarny
Materiał: korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan
Dane techniczne
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Długość | 26,5 cm |
| Strumień światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | E27 |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | 65 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

