Kinkiet Zewnętrzny Toledo K 3012/1/R Su-Ma
Opis
Dane techniczne
| Długość | 44 cm |
| Strumień światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło |
| Szerokość | 18,6 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Gwint | E27 |
| Kolor | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności | 23 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

