Kinkiet Zewnętrzny Ufo 1880S Su-Ma
Opis
IP: 54
Wysokość: 7 cm
Szerokość: 26,4 cm
Głęgokość: 13,4 cm
Żarówki: LED CREE XPE, 7 W, 230 V
Kolor: srebrny
Materiał: korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan
Barwa światła: 4100 K
Strumień świetlny: 395 lm
Dane techniczne
| Temperatura barwową | 4100 K |
| Długość | 7 cm |
| Strumień światła | LED CREE XPE, 7 W, 230 V 395 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa światła | Neutralna 4000 K |
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Szerokość | 26,4 cm |
| Głębokość | 13,4 cm |
| Kolor | srebrny |
| Klasa szczelności | 54 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

