Krzesło WISHBONE natural drewno bukowe, naturalne włókno – brak marki
0
Opis
Krzesło WISHBONE natural drewno bukowe, naturalne włókno – brak marki
Krzesło Wishbone. Siedzisko wykonane z plecionki z naturalnych jasnych włókien. Stelaż z litego drewna bukowego.
Parametry techniczne
| Wymiary | wys. 72 cm / szer. 56 cm / gł. 55 cm |
|---|---|
| Wysokość do krawędzi siedziska | 43 cm |
| Wysokość do podłokietników | 71 cm |
| Siedzisko | szer. 48 cm / gł. 42 cm |
| Oparcie | wys. 34,5 cm / szer. 51 cm |
| Wysokość do belki | przód 32 cm / tył 22 cm / boki 25 cm |
| Rozstaw nóg | przód szer. 49 cm / tył. szer. 43,5 cm |
| Waga netto | 4,6 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Krzesło WISHBONE natural drewno bukowe, naturalne włókno wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: drewno.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
