Krzesło barowe DELTA 65 różowe – King Home
Opis
Krzesło barowe DELTA 65 różowe – King Home
Krzesło barowe DELTA 65 różowe. Siedzisko i oparcie tapicerowane są miękkim i przyjemnym w dotyku welurem. Mocna, stabilna konstrukcja została wykonana z metalu w złotym, błyszczącym kolorze. Gładkie oparcie w połączeniu z nowoczesną kolorystyką sprawiają, że Delta świetnie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych, jak również w stylu Glamour.
Parametry techniczne
| Wymiary | wys. 92 cm / szer. 58 cm / gł. 56 cm |
|---|---|
| Wysokość do krawędzi siedziska | 65 cm |
| Wysokość do podłokietników | 89 cm |
| Siedzisko | szer. 48 cm / gł. 48 cm |
| Oparcie | wys. 28 cm / szer. 36 cm |
| Rozstaw nóg | szer. 51 cm / gł. 50 cm |
| Wysokość do podnóżka | 19 cm |
| Waga netto | 6,8 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Krzesło barowe DELTA 65 różowe wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu glamour, klasycznym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: metal, welur.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
