Krzesło barowe TOWER BIG BACK 76 (Paris) metal – King Home
Opis
Krzesło barowe TOWER BIG BACK 76 (Paris) metal – King Home
Krzesło barowe TOWER BIG BACK metal. Ponadczasowy, uniwersalny hoker z oparciem uzupełni zarówno klasyczne, jak i loftowe oraz industrialne wnętrza. Wykonany w całości z lakierowanego metalu jest niezwykle stylowy i praktyczny. Odnajdzie swoje zastosowanie w zaciszu domowym i przestrzeniach publicznych.
Parametry techniczne
| Wymiary | wys. 117 cm / szer. 43 cm / gł. 43 cm |
|---|---|
| Wysokość do krawędzi siedziska | 76 cm |
| Siedzisko | szer. 30 cm / gł. 30 cm |
| Oparcie | wys. 44 cm / szer. 44 cm |
| Rozstaw nóg | szer. przód 43 cm / szer. tył 43 cm |
| Wysokość do podnóżka | 30 cm |
| Szerokość podnóżka | 27 cm |
| Możliwość sztaplowania | tak |
Zastosowanie i aranżacja
Krzesło barowe TOWER BIG BACK 76 (Paris) metal wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak sztaplowanie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
