Łącznik T Track Biały 1-obwodowy V2.0 – Milagro
Opis
Łącznik T Track Biały 1-obwodowy V2.0 – Milagro
Łącznik T Track Biały 1-obwodowy V2.0 – Milagro to element połączeniowy do kompatybilnych taśm, profili lub systemów LED.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Łącznik / złączka LED |
|---|---|
| Marka | Milagro |
| Moc | 6W / 12V / 0.5A |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
