Lampa LOLA 30 BATTERY biała – New Garden
Opis
Lampa LOLA 30 BATTERY biała – New Garden
Lampa stołowa Lola 30 od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i lampach ogrodowych. Lampa wyposażona jest w eleganckie podświetlenie LED o wysokim spektrum światła. Całość wykonana jest z polietylenu. Certyfikat IP 54 gwarantuje, że lampa będzie praktycznym i dekoracyjnym elementem każdego zakątka Twojego domu lub tarasu.
Parametry techniczne
| Źródło światła | Bateria 1x 2000 mA |
|---|---|
| Barwa światła | RGB + W 6000K |
| Kąt świecenia | 360 |
| Moc maksymalna | 0,5 W |
| Ilość lumenów | 45 lm |
| Czas pracy baterii | do 20 h |
| Ładowanie | USB - JACK 5,5 |
| Funkcja ściemniania | Tak |
| Zmiana barwy światła | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Klasa ochrony IP | 54 |
| Trwałość | 20000 |
| Waga netto 1 szt. | 0,7 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa LOLA 30 BATTERY biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu eleganckim. Może uzupełnić przestrzenie takie jak taras, ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak podświetlenie, ściemniania, pilot.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
