Lampa Recessed Wall Dimmer Nl czarny 300 W 50000/00/30 - Lucide
Opis
Lampa Recessed Wall Dimmer Nl czarny 300 W 50000/00/30 - Lucide
Lampa Recessed Wall Dimmer Nl Lucide w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Wymiary produktu: wys. 51 mm, szer. 76 mm, gł. 76 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Recessed Wall Dimmer Nl |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo |
| Maksymalna moc | 300 W |
| Źródło w komplecie | brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 51 mm, szer. 76 mm, gł. 76 mm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
