Lampa biurkowa SHITAKE BLANCO – New Garden
Opis
Lampa biurkowa SHITAKE BLANCO – New Garden
NEW GARDEN lampa biurkowa SHITAKE BLANCO. Shitake to wyjątkowa, bezprzewodowa lampa stołowa o praktycznym wymiarze. Można umieścić ją zarówno w domu, jak i na ogrodzie dzięki wbudowanej ochronie IP 44. Pięknie ozdobi też stół oraz nada ciekawy klimat podczas posiłków. Całość stworzono z ABS i wykończono w eleganckim białym kolorze. Dużym atutem jest możliwość regulacji klosza oraz dotykowy czujnik do włączania oraz regulacji natężenia, dzięki czemu można dostosować światło do własnych potrzeb.
Dostępna również wersja w czarnym kolorze.
Parametry techniczne
| Źródło światła | LED Bateria 3.7V |
|---|---|
| Moc maksymalna | 7,5 W |
| Ilość lumenów | 450 lm |
| Kąt świecenia | 220 |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ładowanie | MicroUSB (brak w zestawie) |
| Trwałość | 25000h |
| Waga netto. | 0,8 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa biurkowa SHITAKE BLANCO wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu eleganckim. Może uzupełnić przestrzenie takie jak ogród. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja, LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
