Lampa ogrodowa BULY 40 SOLAR & BATTERY biała – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa BULY 40 SOLAR & BATTERY biała – New Garden
Buly 40 Solar lampa ogrodowa od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i lampach ogrodowych. Wyposażona jest w system Smarttech, solarne źródło zasilania, podświetlenie LED w konfiguracji kolorystycznej RGB + sterowanie pilotem. Całość wykonana jest z polietylenu w kolorze białym, który jest odporny na wysokie temperatury oraz promieniowanie UV.
Parametry techniczne
| Źródło światła | Bateria 1x 2600 mA + ładowanie słoneczne |
|---|---|
| Barwa światła | RGBW 3000K - 6500 K |
| Kąt świecenia | 360 |
| Moc maksymalna | 1W |
| Ilość lumenów | 45 lm |
| Czas ładowania | 4 – 6 h |
| Czas pracy baterii | 12 - 36 h |
| Czas pracy przy ładowaniu słonecznym | 2 - 6 h |
| Ładowanie | USB - JACK 5,5 |
| Funkcja ściemniania | Tak |
| Zmiana barwy światła | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Klasa ochrony IP | 65 |
| Trwałość | 25000 h |
| Waga netto | 1,3 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa BULY 40 SOLAR & BATTERY biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak podświetlenie, ściemniania, pilot.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
