Lampa ogrodowa CUBY 20 CABLE biały – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa CUBY 20 CABLE biały – New Garden
Cuby 20 sześciokątna lampa od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i lampach ogrodowych. Całość wykonana jest z polietylenu w kolorze białym, odpornym na wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Lampa będzie praktycznym i dekoracyjnym elementem twojego ogrodu, jak i tarasu.
Parametry techniczne
| Źródło światła | LED 1 x G45 E27 (w zestawie) |
|---|---|
| Moc maksymalna | 3 W |
| Ilość lumenów | 250 lm |
| Barwa światła | 6000 - 6500 K |
| Kąt świecenia | 160* |
| Klasa ochrony IP | 65 |
| Długość kabla | 2 m |
| Trwałość | 25000 h |
| Waga netto | 0,6 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa CUBY 20 CABLE biały wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak taras, ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
