Lampa ogrodowa GRACE 140 BATTERY biała – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa GRACE 140 BATTERY biała – New Garden
GRACE 140, dekoracyjna lampa ogrodowa od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i oświetleniu wykonanym z polietylenu, dzięki czemu są lekkie i odporne na ekstremalne temperatury i promienie UV. Klasa szczelności IP 54 może być z powodzeniem używana w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Lampa posiada podświetlenie LED w konfiguracji kolorystycznej RGB, które sterowane jest pilotem.
Parametry techniczne
| Źródło światła | Bateria 2 x 2000 mAh TUBO LED 115 CM ( w zestawie) |
|---|---|
| Barwa światła | RGB + W6000K |
| Kąt świecenia | 360 |
| Moc maksymalna | 1,3 W |
| Ilość lumenów | 115 lm |
| Czas pracy baterii | do 18 h |
| Ładowanie | USB - JACK 5,5 |
| Funkcja ściemniania | Tak |
| Zmiana barwy światła | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Klasa ochrony IP | 54 |
| Trwałość | 25000 h |
| Waga netto 1 szt. | 5,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa GRACE 140 BATTERY biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak taras, ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak podświetlenie, ściemniania, pilot.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
